Pobierz fotosender
kodak

O Firmie

Lata doświadczeń

Zarys historyczny firmy sięga roku 1968, założyciel Ignacy Cypliński. Przez lata ojciec pan Ignacy Cypliński przekazywał swoją wiedzę i doświadczenie synowi Arturowi zarażając go swoją pasją fotograficzną, który po nabyciu uprawnień Mistrzowskich przejął zakład i prowadzi go wraz z małżonką Grażyną i prowadzi go nieprzerwanie od 1989 roku.

Dążenie do celu

Ciągła chęć rozwoju firmy oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji zaowocowało w Listopadzie 1989 roku otwarciem drugiego salonu fotograficznego w Mierzęcicach (obok lotniska w Pyrzowicach), który ze względu na otaczające przepiękne walory krajobrazowe stanowi doskonały punkt do organizacji plenerowych sesji fotograficznych. Na początku lat 90-tych jako nieliczni dysponowaliśmy sprzętem NORITSU system cyfra-laser 320 DPI, dzięki czemu byliśmy w stanie zaoferować swoim klientom najwyższą jakość odbitek. Coraz wiecej zawodowych fotografów przekonało sie o naszej jakości usług co do tej pory owocuje stałą współpracy.

Fotografia to Nasza pasja!

Ponieważ fotografowanie to dla nas nie praca a pasja, każdego klienta traktujemy indywidualnie, staramy się poznać tak, aby jak najlepiej dopasować okoliczności, styl i metody pracy do konkretnych osób. Dzięki temu każda sesja jest niepowtarzalna, a każdy klient potraktowany w sposób absolutnie wyjątkowy, co owocuje później wieloma pięknymi, niepowtarzalnymi fotografiami, które nawet po wielu latach ogląda się z przyjemnością, przywołujących wspaniałe wspomnienia pięknych chwil na myśl o których ogarnia nostalgia i tęsknota, a w oku kręci się łezka.

Dziękujemy

Jesteśmy dumni z faktu iż dzięki naszej wytężonej pracy, latom doświadczeń oraz profesjonalnej obsłudze staliśmy się marką rozpoznawalną w Polsce i na Śląsku. Nasze domeny internetowe jak https://www.inter-foto.com.pl/ lub http://www.fotookazja.pl/ cieszą sie dużym zainteresowaniem ,popularnością i gwarancją zakupionej usługi lub sprzętu fotograficznego.Chcielibyśmy podziękować swoim klientom oraz zachęcić do dalszego korzystania z usług i zakupów sprzętu fotograficznego.

Nasze nowe strony do zamawiania zdjęć przez internet  w fotopakietach

Pakiety zdjęć   znajdziesz na stronie : www.fotopakiety.pl 

Zapraszamy na tanie zdjęcia przez internet  na papierze Kodak Supra Endura Premier !

Papier  gramatura : Kodak Professional Premier, 235g/m2

Właściciele Inter-Foto  

Artur i Grażyna Cyplińscy

Paczkomaty DPD Poczta Polska Siódemka Odbiór osobisty

Inter-Foto: zdjęcia przez Internet - oferuje swoim klientom profesjonalne wywoływanie zdjęć przez internet, wykonywanie sesji ślubnych oraz wywoływanie zdjęć o jakości Kodak Endura Premier.