Wyślij zdjęcia

Dostawa

    Zamówione u nas usługi typu odbitki ,obrazy na płótnie,foto prezenty lub inne fotograficzne usługi możesz odebrać w wyznaczonym punkcie paczkomatów firmy InPost .

   Masz zbyt mało czasu do odbioru w punkcie wyślemy dobrze zapakowaną i zabezpieczoną przesyłkę pod wskazany odres domowy. Firmy dostarczające zdjęcia do domu :

  • Poczta Polska
  • Kurier DPD

PaczkaCzas realizacji wywoływania odbitek 6-12h + czas dostawy

 

Inter-Foto serdecznie zaprasza do wywołania zdjęć 

Najczęściej wywoływane formaty zdjęć to 10x15 cm ,15x21cm

jak również formaty 20x30cm.             Cenniki zdjęć   

 

 Odbiór w punkcie 

  • Odbiór osobisty tylko w wybranym punkcie  ( płatność gotówką  jeżeli nie została dokonana płatność Online Dotpay podczas zamawiania)
  •  lista punktów z możliwością płatności przy odbiorze tylko gotówką

cien 700x48

box1aabbc

PAPIER Professional

najwyższa jakość

Wywoływanie zdjęć na papierze Kodak Premier Professional lub Fuji DPII Professional to bardzo wysoka jakość odbitek na tym papierze fotograficznym. Formaty od 10x15 do 70x100cm

Więcej

boxx4

Do dowodu osobistego

Zdjęcia do dowodu owsobistego czy paszportu wymagają spełnienia odpowiednich wymogów . Klienci otrzymują certyfikat z informacją prawidłowo wykonanego zdjęcia . 

Więcej

odbitki digital Edge

Digital Edge

standard

Wywoływanie zdjęć na papierze Digital Edge to standardowa jakość papieru. Odbitki wykonywane są na gradacji papieru Błysk i Mat w formacie 10x15, 13x18, 15x21, 15x23, 20x30, 9x13.

Więcej

obrazy inter-foto

Fotoobraz na płótnie

Obrazy na płótnie tzw "fotoobrazy" wykonujemy na wysokiej jakości płótnie Canvas z dużą ilością bawełny. Blejtram o grubości 2cm.

Więcej

DRYLAB BOX3

DryLab Technology

suchy proces

Nowa technologia drukowania zdjęć. Nasze fotolaboratorium dysponuje maszyną DryLab. Jest to profesjonalny druk fotograficzny dla najbardziej wymagających fotografów.

Więcej

odbitki online

Odbitki kwadratowe i panoramiczne

Odbitki w formatach jak kwadratowe czy panoramiczne wykonujemy z możliwością nadania białej ramki co sprawia wrażenie zdjęcia z instagramu: 10x10, 13x13, 15x15, 18x18, 20x20.

Więcej