Wyślij zdjęcia

Digital Edge

Jak zamówić

 

1.Zarejestruj się w systemie i potwierdz email z rejestracją

2.Wybierz zdjęcia,format,kadrowanie itd

3.Wyślij odbitki i gotowe !!!

 

nowe 1 kopia 

cien 700x48

Zamów odbitki

cien 700x48

 

Cenniki

cien 700x48

 

Wywoływanie zdjęć na papierze Digital Edge to standardowa jakość papieru fotograficznego.Do wyboru dwie gradacje papieru Błysk i Mat

  • dobry kontrast
  • wysokie nasycenie kolorów na zdjęciach
  • optymalna ostrość odbitek
  • idealnie optymalna relacja jakości do ceny
  • Formaty do wyboru 10x15 i 15x21
  • Gradacja błysk i mat
  • Możliwość dodania do zdjęć białej ramki

Odbitki na papierze Digital Edge

Oferta na tym rodzaju papieru to najniższa oferta cenowa wywoływania odbitek na rynku.  Jeżeli masz wiele zdjęć-plików z kilku lat i znaczenie ma cena za odbitkę w popularnym formacie 10x15 lub 15x21 to zachęcamy do zamówienia zdjęć na  tym rodzaju papieru.  Dajemy klientowi do wyboru dwie gradacje tego papieru Błysk i Mat .

 

Gradacja Błysk najczęściej wybierana gradacja papieru .Wykonujemy zdjęcia na tym rodzaju papieru w tej gradacji na formatach 10x15 błysk i 15x21 błysk.  Wywoływanie zdjęć można rozpocząć poprzez naszą intuicyjną aplikację do wysyłania zdjęć Photos3. Wystarczy kliknąć „wyślij zdjęcia” i zobacz jakie to proste w wyborze rodzaju papieru czy gradacji.

Gramatura  papieru Digital Edge Błysk 235g/m2 format 10x15 i 15x21

 

Gradcja Mat papier fotograficzny ma porowatość na emulsji co daje możliwość nie pozostawiania odbić z palców lub refleksów na zdjęciu.Cena na tym rodzaju papieru to najtańsza oferta  zrobienia zdjęć na papierze fotograficznym z dostawą do domu lub jednego z naszych punktów.     Oferujemy w tym rodzaju papieru dwa formaty 10x15 mat lub 15x21 mat.

Gramatura  papieru Digital Edge Mat 235g/m2 format 10x15 i 15x21

 

Tylko wybrane profesjonalne materiały fotograficzne

Wywoływane odbitki zdjęć w laboratorium są wykonywane z największą starannością i  na materiałach o wysokim standardzie papieru Kodak. Dzięki temu zdjęcia wywoływane na tych materiałach charakteryzują się wyjątkową jakością ,nasyceniem barw, kontrastem i ostrością.  Nasi laboranci i grafik poświęcają wiele uwagi nad prawidłowym wywołaniem zdjęć i zarazem dokonują wszelkich niezbędnych poprawek nad uzyskaniem bardzo dobrych odbitek zdjęć.

 

Jak zamówić odbitki  

  • zarejestruj się w aplikacji

             i potwierdż w emailu

  • wybierz zdjęcia, papier i rozmiar

              możesz dodać efekt ramki

  • zamów

      Twoje zamówienie zrealizujemy błyskawicznie 12h

 

Zamów odbitki

 

 

Kodak Endura Premier

Wywoływanie zdjęć na papierze Kodak Endura Premier Professional to bardzo wysoka jakość odbitek na tym papierze fotograficznym. Formaty od 10x15 do 70x100cm

Więcej

boxx4

Do dokumentów

Zdjęcia do dowodu czy paszportu wymagają spełnienia odpowiednich wymogów . Klienci otrzymują certyfikat z informacją prawidłowo wykonanego zdjęcia . 

Więcej

Digital Edge

Wywoływanie zdjęć na papierze Digital Edge to standardowa jakość papieru. Odbitki wykonywane są na gradacji papieru Błysk i Mat w formacie 10x15,15x21

Więcej

Fotoobraz na płótnie

Obrazy na płótnie tzw "fotoobrazy" wykonujemy na wysokiej jakości płótnie Canvas z dużą ilością bawełny. Blejtram o grubości 2cm.

Więcej

DRYLAB technologia wywoływania zdjęć w nowym suchym procesie

DryLab Technology

Nowa technologia drukowania zdjęć. Nasze fotolaboratorium dysponuje maszyną DryLab. Jest to profesjonalny druk fotograficzny dla najbardziej wymagających fotografów.

Więcej

Odbitki kwadratowe i panoramiczne

Odbitki w formatach jak kwadratowe czy panoramiczne wykonujemy z mozliwością nadeania białej ramki co sprawia wrażenie zdjęcia z instagramu. 

Więcej